2HR

Systemy i rozwiązania IT dla biznesu

Pakiet internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Pakiet Internetowy, który pozwoli Państwa firmie postawić pierwsze kroki w Internecie. Posiadanie strony internetowej to szansa na pozyskanie nowych klientów oraz poprawę wizerunku i zwiększenie prestiżu firmy. Poczta elektroniczna ułatwi Państwu kontakty zarówno z klientami jak i wewnątrz firmy, a narzędzia internetowe pozwolą ograniczyć koszty związane z zakupem oprogramowania. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

W skład pakietu internetowego wchodzą:

Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa to najlepszy sposób, aby dotrzeć do klientów za pośrednictwem Internetu. Na stronie będą mogli Państwo umieścić informacje dotyczące firmy i prowadzonej działalności, takie jak oferty handlowe, cenniki, dane kontaktowe, mapki dojazdu czy galerie produktów. Dzięki systemowi do zarządzania treścią będą mieli Państwo możliwość aktualizacji informacji i edycji treści zawartych na każdej z pięciu podstron. Państwa strona będzie miała adres internetowy związany z nazwą Państwa firmy, np. www.FirmaAB.pl, co skutecznie zwiększy prestiż firmy w oczach klientów. Dodanie strony do wyszukiwarek sprawi, że więcej klientów pozna ofertę Państwa firmy.

Konfiguracja kont e-mail

Poczta elektroniczna to podstawowa forma komunikacji internetowej z klientami. W ramach pakietu skonfigurujemy dla Państwa dostęp do 9 kont e-mail w domenie firmy, np. biuro@firmaAB.pl, zamowienia@firmaAB.pl lub jan.kowalski@firmaAB.pl, dzięki czemu każdy z pracowników będzie mógł posiadać służbowy adres e-mail. Państwa poczta będzie obsługiwana w usłudze GoogleApps, dzięki czemu konta będą miały pojemność 10GB, a dostęp do wiadomości będzie możliwy z dowolnego miejsca na świecie, także przez telefony komórkowe i urządzenia mobilne. Dodatkowo w ramach jednego konta będą mogli Państwo wykorzystywać aplikacje internetowe udostępniane przez firmę Google, takie jak kalendarz, dysk internetowy czy dokumenty.

Pakiet Internetowy oferujemy Państwu w promocyjnej cenie 329 zł netto.