2HR

Systemy i rozwiązania IT dla biznesu

Kim jesteśmy?

J2HR to zespół specjalistów zajmujących się tworzeniem systemów i rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie zdobywane w spółkach informatycznych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ciągły rozwój i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy i poziom zadowolenia naszych Klientów.

Jak działamy?

Zrezygnowaliśmy ze sztywnych procedur, bo zrozumieliśmy, że nie można świadczyć usług o najwyższej jakości posługując się schematami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, w naszych działaniach jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany. Słuchamy pomysłów i propozycji Klienta, staramy się wspólnie wypracowywać najlepsze rozwiązania. Unikamy tworzenia zbędnych formalności, ponieważ wiemy, że dla naszych Klientów czas jest ważniejszy niż wypełnianie dokumentów.

Co robimy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną przedsiębiorstw. Doradzamy przy zakupie i rozbudowie sprzętu komputerowego i zakupie oprogramowania. Tworzymy i rozbudowujemy systemy informatyczne, pomagamy w tworzeniu baz danych i migracjach danych pomiędzy bazami. Wdrażamy i uczestniczymy przy wdrożeniach systemów, serwisujemy oprogramowanie, szkolimy uczestników, zapewniamy pomoc zdalną. Przygotowujemy serwisy internetowe i rozwiązania internetowe dla firm.